Odśwież wygląd swojego domu, nadając mu całkiem nowego stylu

Zasłony

Tekstylia to niezwykle ważne elementy stosowane w aranżowaniu wnętrz. Mowa tu o poszewkach na poduszki, firanach, pokryciach kanap i mebli tapicerowanych, a także przede wszystkim o zasłonach. To one odpowiadają za ilość docierającego do pomieszczeń światła, zasłaniają nas przed ciekawskim wzrokiem sąsiadów, a także są jednym z elementów budujących klimat we wnętrzu.

Jakość i prostota

 

Dobrej jakości zasłony z reguły nie są tanie. Są grube, wykonane z dobrej gatunkowo bawełny, o zwartej strukturze. Łatwo utrzymać je w czystości, ponieważ można je prać w wysokich temperaturach. Dzięki tym właściwościom zakup takich zasłon to wydatek, który się zwraca: raz kupione na wiele lat zachowają doskonały wygląd i odpowiednią strukturę, nie wyrzucimy ich po kilku użyciach. A jeżeli dodatkowo zainwestujemy w zasłony o uniwersalnym kolorze, proste, klasyczne wręcz, to możemy mieć pewność, że przetrwają one liczne zmiany aranżacji wnętrza, wszelkie zmiany dodatków i tak dalej.

Na metry i gotowe

 

Niezwykle szeroka oferta sprawia, że z pewnością każdy znajdzie zasłony idealne dla siebie, a jeśliby z jakichś powodów takich nie było, można je uszyć. W sklepach z wyposażeniem wnętrz znaleźć można zarówno produkty gotowe do zawieszenia, jak i bele materiałów, które wymagają jeszcze przycięcia i obrobienia. Jednakże włożona w ich wykonanie praca gwarantuje nam, że finalnie będą one dokładnie takie, jak je sobie wymarzyliśmy. Warto więc poświęcić nieco więcej czasu na ich przygotowanie do użytku.

2 komentarze

  • Pawełek, Wrzesień 28, 2017, 5:04 pm

  Odpowiedz

  Nie cierpię zasłon 😀 Drewniane rolety w zupełności mi wystarczają

  • Agnieszkaa, Wrzesień 28, 2017, 5:06 pm

  Odpowiedz

  Mam w szafie sporo zestawów zasłon, które zachwyciły mnie w sklepie, ale jakoś do mojego mieszkania mi nie pasują;/ a nie mam serca ich wyrzucić. Chyba przerobię je na pościel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.