Odśwież wygląd swojego domu, nadając mu całkiem nowego stylu

Kącik dla noworodka

Pojawienie się na świecie dziecka to wspaniałe wydarzenie, które wymaga na młodych rodzicach przeprowadzenia sporej rewolucji w ich dotychczasowym życiu. Te gruntowne zmiany zachodzą praktycznie we wszystkich sferach ich życia, odciskają swoje piętno także na wyglądzie ich domu czy też mieszkania: trzeba wprowadzić zmiany, które przystosują lokum do potrzeb nowego lokatora.

Razem lub osobno

 

Większość rodziców, przynajmniej przez kilka pierwszych miesięcy, decyduje się na wstawienie dziecięcego łóżeczka do swojej sypialni, aranżację wnętrza przeznaczonego tylko dla swojej pociechy zostawiając na trochę późniejszy czas. Inni natomiast, ci, którzy mają na tyle duże mieszkanie lub dom i mogą sobie na to po prostu pozwolić, od razu wstawiają łóżeczko do dziecinnego pokoju zlokalizowanego nieopodal sypialni. Niezależnie od tego, do której grupy się zaliczamy, trzeba poczynić pewne kroki, aby maluszek czuł się dobrze w naszym domu. Z pewnością trzeba będzie zaopatrzyć się z kilka elementów wyposażenia wnętrz, które przynajmniej na początku są nieodzowne, jak wspomniane już łóżeczko, przewijak czy komoda na malutkie ubranka.

Dorosłe lub dziecięce

 

Rodzice mogą wybierać wśród wielu linii mebli stworzonych specjalne dla dzieci bądź zdecydować się na normalne meble i do nich dobrać po prostu dziecięce dodatki. Warto poświecić trochę czasu, by dziecięcy kącik był naprawdę wyjątkowy, ale i praktyczny, aby ułatwiał nam pielęgnowanie naszego maleństwa i układanie go do spokojnego snu.

2 komentarze

  • Ewelina, Wrzesień 28, 2017, 5:04 pm

  Odpowiedz

  Nie wyobrażam sobie jak można takie maleńkie dziecko zostawiać na noc same w pokoju, nawet jeśli sypialnia rodziców jest tuż za ścianą

  • Iwona, Wrzesień 28, 2017, 5:04 pm

  Odpowiedz

  U nas obeszło się bez łóżeczka: pierwsze półtora roku Kacperek spał w takiej specjalnej dostawce do naszego łóżka i świetnie się to sprawdzało

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.