Odśwież wygląd swojego domu, nadając mu całkiem nowego stylu

Aranżowanie niewielkich przestrzeni

Większość z nas na pewnym etapie swojego życia spotyka się z problemem, jakim jest niewielkie mieszkanie, dzielony z kimś pokój czy po prostu za mało miejsca do naszej dyspozycji. Taki okres zazwyczaj wiąże się z czasami naszej młodości, gdy dzielimy pokój z rodzeństwem, mieszkamy w akademiku czy też wynajmujemy mieszkanie ze znajomymi. Warto przekonać się, że dobra aranżacja wnętrz może nam wyczarować nieco dodatkowej przestrzeni.

Małe jest wspaniałe

 

Życie w niewielkim mieszkaniu wcale nie musi być kojarzone z nieustannym brakiem miejsca na przechowywanie, z rzeczami ciągle przekładanymi z miejsca na miejsce, z nieustannym nieporządkiem. Klucz do sukcesu to odpowiednie wykorzystanie tego, co mamy, sprytne zagospodarowanie wszystkich zakamarków każdego z pomieszczeń. W telewizji można zobaczyć sporo programów, które krok po kroku pokazują, jak się za to zabrać. Także w internecie mnóstwo jest porad oraz przykładów gotowych realizacji projektów, które, mimo że dotyczą naprawdę niewielkich obiektów, zachwycają wspaniałym stylem i detalami. Warto się nimi zainspirować, poszukać pomysłów, które sprawdzą się w naszym przypadku.

Na każdą kieszeń

 

Mimo że większości osób wystrój wnętrz kojarzy się z drogimi sklepami i dodatkami, które kosztują krocie, stworzenie ciekawego projektu wykorzystującego produkty z sieciówek także jest możliwe. Ogromny wybór artykułów wyposażenia wnętrz sprawia, że każdy, niezależnie od kwoty, jaką dysponuje, może sobie pozwolić na zakup czegoś wyjątkowego.

2 komentarze

  • Oliwka, Wrzesień 28, 2017, 5:03 pm

  Odpowiedz

  Co racja to racja, naprawdę czasami prawdziwe cuda udaje mi się kupić w chińskim markecie albo na handlu 😉

  • Tomasz.S, Wrzesień 28, 2017, 5:03 pm

  Odpowiedz

  Ach te czasy studenckie 😀 Z ogromnym sentymentem wspominam mieszkanie w piątkę na trzydziestu metrach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.